Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PLUS GLOBAL

Hakkımızda

Plus Global; Uluslararası taşımacılık alanında , hava , kara, deniz ve proje taşıması olmak üzere taşımanın her türünü kapsayan servisi, taşıma yan hizmet birimleri olan paketleme, gümrükleme, sigortalama ve depolama hizmetleri ile çağdaş hizmet standardını yakalayabilmiş, sizlere en iyi hizmeti ve uygun maliyetlerle sunmayı hedeflemiş, multimodel hizmet verme kapasitesine sahip bir forwarder firmadır.

Türkiye’nin tüm konteyner limanlarından , çıkış kapılarından ve Havalimanlarından servis vermekteyiz. Dünyanın heryerine kapı teslim yada liman teslim olarak servis vermekteyiz. Tüm dünya ticari limanların da geniş acenta ağımızla Dünya’yı örüyoruz.

 

Merkezi İzmirde bulunan şirketimizin sunduğu başlıca servisler:

Tüm Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Arap ülkeleri –  Afrika – Uzakdoğu ile Asya Ülkeleri’ne komple ve parsiyel  deniz yolu – karayolu servisi, Ağır yük, lowbed tır ve proje taşımacılığı, Frigofrik taşımacılık, reefer konteyner taşımacılığı, özel ekipman yüklemeleri, Gümrükleme, depolama ve dağıtım hizmetleri, Fuar Taşımacılığı ve Sigorta Hizmetleri

Multimodal / kombine taşımalar (deniz+uçak, kamyon+uçak, kamyon+deniz, kamyon+tren, v.b.), Dış Ticaret Danışma, Takip, Dökümantasyon, Gümrükleme, Düzenli ithalat ve ihracat yükleri için indirimli ve özel kontrat navlunları , Hızlı ve güvenilir Operasyon ve Bilgi Akışı, Hızlı, ayrıntılı ve dikkatle hazırlanan navlun teklifleri, Tüm dünya limanlarına FCL (full konteyner) ve LCL (parsiyel konteyner) taşımacılığı.